Mermaid Diagram Field (1.0.9) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Title
sv: Titel

en: None
sv: Ingen

en: Inline
sv: Löpande

en: Key
sv: Nyckel

en: Caption
sv: Bildtext

en: Extra settings
sv: Extra inställningar

en: Field types
sv: Fälttyper
