MesPronos (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (26 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Authored by
ne: लेखक

en: Details
ne: विस्तृत

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Day
ne: दिन

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Log out
ne: लगआउट

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: My account
ne: मेरो खाता

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड

en: Minimal
ne: न्यूनतम

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
