MesPronos (8.x-1.0-alpha10) - en to bo translation catalogue (43 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Group
bo: ཁག

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Visible
bo: མཐོང་རུང་བ

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Logo
bo: ཁ་རྟགས

en: Group ID
bo: ཚོ་ཚོགས་ ID

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Day
bo: ཉིན

en: Log in
bo: ནང་འཇུག

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Log out
bo: ཕྱིར་འབུད

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Join
bo: ཞུགས་པ།

en: Join group
bo: ཚོ་ཆུང་ལ་ཞུགས་པ།

en: Leave group
bo: ཚོ་ཆུང་ནས་ཕྱིར་འབུད་པ།

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: My account
bo: ངའི་ཐོ་ཁོངས

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས

en: Reference for usage, configuration, and modules.
bo: སྤྱོད་སྟངས་དང་སྒྲིག་འགོད། མ་དཔེ་བཅས་ཀྱི་ཟུར་ལྟ་ཡིག་ཆ།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
