MesPronos (8.x-1.0-alpha10) - en to bs translation catalogue (30 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Delete
bs: Briši

en: Groups
bs: Grupe

en: Group
bs: Grupa

en: Remove
bs: Ukloni

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Import
bs: Uvezi

en: Label
bs: Oznaka

en: Help
bs: Pomoć

en: View
bs: Pregled

en: Teaser
bs: Sažetak

en: Statistics
bs: Statistika

en: Created
bs: Kreiran

en: Page
bs: Strana

en: Authored by
bs: Napisao

en: Details
bs: Detalji

en: Send
bs: Pošalji

en: Members
bs: Članovi

en: My groups
bs: Moje grupe

en: Day
bs: Dan

en: Log in
bs: Prijavi se

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Log out
bs: Odjavi se

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »

en: My account
bs: Moj profil
