MesPronos (8.x-1.0-alpha10) - en to hr translation catalogue (36 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Delete
hr: Ukloni

en: Groups
hr: Grupe

en: Group
hr: Grupa

en: Remove
hr: Ukloni

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Import
hr: Uvezi

en: Label
hr: Oznaka

en: Help
hr: Pomoć

en: Archive
hr: Arhiva

en: View
hr: Pregled

en: Visible
hr: Vidljivo

en: Teaser
hr: Mamac

en: Statistics
hr: Statistike

en: Created
hr: Stvoreno

en: Page
hr: Stranica

en: Authored by
hr: Autor

en: Details
hr: Detalji

en: Send
hr: Pošalji

en: Desc
hr: Silazno

en: Day
hr: Dan

en: Log in
hr: Prijava

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Log out
hr: Odjava

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: My account
hr: Moj račun

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: Minimal
hr: Minimalno

en: Reference for usage, configuration, and modules.
hr: Upute za korištenje, postavke i module.

en: Asc
hr: Uzlazno
