MesPronos (8.x-1.0-alpha10) - en to lt translation catalogue (47 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Groups
lt: Grupės

en: Group
lt: Grupė

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Help
lt: Pagalba

en: Archive
lt: Archyvas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Visible
lt: Matomas

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Statistics
lt: Statistika

en: Created
lt: Sukurta

en: Points
lt: Taškai

en: Page
lt: Puslapis

en: Logo
lt: Logotipas

en: Group ID
lt: Grupės ID

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Details
lt: Išsamiai

en: Send
lt: Siųsti

en: Members
lt: Nariai

en: Group name
lt: Grupės pavadinimas

en: My groups
lt: Mano grupės

en: Day
lt: Diena

en: Log in
lt: Prisijungti

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Changed
lt: Pakeista

en: Join
lt: Prisijungti

en: Join group
lt: Prisijungti prie grupės

en: Leave group
lt: Palikti grupę

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: My account
lt: Mano erdvė

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.

en: Minimal
lt: Minimalus

en: Reference for usage, configuration, and modules.
lt: Nuoroda apie naudojimą, nustatymus ir modulius.

en: Build a custom site without pre-configured functionality. Suitable for advanced users.
lt: Sukurkite savitą svetainę be išankstinio sukonfigūruoto funkcionalumo. Tinka pažengusiems kūrėjams.
