MesPronos (8.x-1.0-alpha10) - en to mr translation catalogue (32 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Groups
mr: समुह

en: Group
mr: समुह

en: Remove
mr: काढा

en: Edit
mr: संपादन

en: Date
mr: दिनांक

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Import
mr: आयात

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Help
mr: मदत

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Page
mr: पान

en: Logo
mr: प्रतिक-चिन्ह

en: Authored by
mr: लेखक

en: Send
mr: पाठवा

en: Group name
mr: समूहाचे नाव

en: My groups
mr: माझे समुह

en: Day
mr: दिवस

en: Log in
mr: येण्याची नोंद

en: full
mr: पूर्ण(full)

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: Log out
mr: लॉग आऊट

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »

en: My account
mr: माझे सदस्यत्व
