MesPronos (8.x-1.0-alpha10) - en to se translation catalogue (19 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Delete
se: Sihko

en: Groups
se: Joavkkut

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Name
se: Namma

en: Help
se: Veahkki

en: Archive
se: Vuorká

en: View
se: Čájet

en: Teaser
se: Ingreassa

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Page
se: Siidu

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: Log out
se: Logge eret

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »

en: My account
se: Mu konto

en: See more
se: Eanet
