MesPronos (8.x-1.0-alpha10) - en to sk translation catalogue (45 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Groups
sk: Skupiny

en: Group
sk: Skupina

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Import
sk: Importovať

en: Label
sk: Označenie

en: Help
sk: Pomoc

en: View
sk: Zobraziť

en: Visible
sk: Viditeľné

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Created
sk: Vytvorené

en: Points
sk: body

en: Page
sk: Strana

en: Authored by
sk: Autor

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Send
sk: Odoslať

en: Desc
sk: Zostupne

en: Members
sk: Členovia

en: Group name
sk: Názov skupiny

en: My groups
sk: Moje skupiny

en: Day
sk: Deň

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Log out
sk: Odhlásiť

en: Changed
sk: Zmenené

en: Join group
sk: Vstúpiť do skupiny

en: Leave group
sk: Opustiť skupinu

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: My account
sk: Môj účet

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Minimal
sk: Min.

en: Reference for usage, configuration, and modules.
sk: Príručka pre používanie, konfiguráciu a moduly.

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Build a custom site without pre-configured functionality. Suitable for advanced users.
sk: Vytvorte si vlastnú stránku bez vopred nakonfigurovaných funkcií. Vhodné pre pokročilých používateľov.

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
