MesPronos (8.x-1.0-alpha10) - en to sv translation catalogue (58 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Delete
sv: Radera

en: Groups
sv: Grupper

en: Group
sv: Grupp

en: Remove
sv: Ta bort

en: Edit
sv: Redigera

en: Date
sv: Datum

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Import
sv: Importera

en: Label
sv: Etikett

en: Help
sv: Hjälp

en: Archive
sv: Arkiv

en: View
sv: Visa

en: Visible
sv: Synlig

en: Teaser
sv: Ingress

en: Statistics
sv: Statistik

en: Created
sv: Skapad

en: Points
sv: Poäng

en: Page
sv: Sida

en: Logo
sv: Logotyp

en: Group ID
sv: Grupp-ID

en: Authored by
sv: Författad av

en: Details
sv: Detaljer

en: Send
sv: Skicka

en: Desc
sv: Fallande

en: Members
sv: Medlemmar

en: Group name
sv: Gruppnamn

en: My groups
sv: Mina grupper

en: Day
sv: Dag

en: Log in
sv: Logga in

en: full
sv: fullständig

en: Stats
sv: Statistik

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Log out
sv: Logga ut

en: Changed
sv: Ändrad

en: Join
sv: Gå med

en: Join group
sv: Gå med i grupp

en: Leave group
sv: Lämna grupp

en: Language code
sv: Språkkod

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: My account
sv: Mitt konto

en: Creator
sv: Upphovsman

en: Dashboard
sv: Översiktspanel

en: Finished with an error.
sv: Färdig med ett fel.

en: Leave
sv: Lämna

en: Publishing status
sv: Status för publicering

en: Sport
sv: Idrottsgren

en: Reminder
sv: Påminnelse

en: Edit my account
sv: Redigera mitt konto

en: Reference for usage, configuration, and modules.
sv: Referens för användande, inställningar och moduler.

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Build a custom site without pre-configured functionality. Suitable for advanced users.
sv: Bygg en anpassad webbplats utan förkonfigurerad funktionalitet. Passar avancerade användare.

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
