MesPronos (8.x-1.0-alpha12) - en to af translation catalogue (31 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Delete
af: Vee uit

en: Groups
af: Groepe

en: Group
af: Groep

en: Remove
af: Verwyder

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Import
af: Voer in

en: Help
af: Hulp

en: View
af: Wys

en: Statistics
af: Statistieke

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Send
af: Stuur

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Log out
af: Teken uit

en: Results
af: Resultate

en: Apply
af: Pas toe

en: Language code
af: Taalkode

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: My account
af: My rekening

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
