MesPronos (8.x-1.0-alpha12) - en to km translation catalogue (36 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Group
km: ក្រុម

en: Remove
km: យកចេញ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Import
km: នាំចូល

en: Label
km: ស្លាក

en: Help
km: ជំនួយ

en: View
km: មើល

en: Visible
km: ដែល​អាច​មើល​ឃើញ

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Logo
km: រូប​សញ្ញា

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Log out
km: ចេញ

en: Results
km: លទ្ធផល

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: My account
km: គណនី​របស់​ខ្ញុំ

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង

en: Minimal
km: អប្បរមា

en: Reference for usage, configuration, and modules.
km: ឯកសារ​យោង​សម្រាប់​ការ​ប្រើប្រាស់ ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ និង​ម៉ូឌុល ។
