MesPronos (8.x-1.0-alpha12) - en to kn translation catalogue (45 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Groups
kn: ಸಮೂಹಗಳು

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Visible
kn: ಕಾಣಿಸುವ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Points
kn: ಬಿಂದುಗಳು

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Logo
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Group ID
kn: ಸಮೂಹದ ಐಡಿ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Game
kn: ಆಟ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Members
kn: ಸದಸ್ಯರುಗಳು

en: Day
kn: ದಿನ

en: Stats
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: ‹ previous
kn: ‹ ಹಿಂದಿನ

en: next ›
kn: ಮುಂದಿನ ›

en: Log out
kn: ನಿರ್ಗಮಿಸು

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Join
kn: ಸೇರು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Language code
kn: ಭಾಷಾ ಸಂಕೇತ

en: « first
kn: « ಮೊದಲ

en: last »
kn: ಕೊನೆಯ »

en: Sports
kn: ಕ್ರೀಡೆಗಳು

en: Games
kn: ಆಟಗಳು

en: Creator
kn: ನಿರ್ಮಾತೃ

en: Leave
kn: ಬಿಟ್ಟುಬಿಡು

en: Minimal
kn: ಕನಿಷ್ಠ
