MesPronos (8.x-1.0-alpha12) - en to lv translation catalogue (54 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Groups
lv: Grupas

en: Group
lv: Grupa

en: Remove
lv: Izņemt

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Import
lv: Importēt

en: Label
lv: Etiķete

en: Help
lv: Palīdzība

en: Archive
lv: Arhīvs

en: View
lv: Skatīt

en: Visible
lv: Redzams

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Statistics
lv: Statistika

en: User
lv: Lietotājs

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Group ID
lv: Grupas ID

en: Authored by
lv: Autors

en: Game
lv: Spēle

en: Send
lv: Sūtīt

en: Desc
lv: Dilst.

en: Members
lv: Dalībnieki

en: My groups
lv: Manas grupas

en: Day
lv: Diena

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Log out
lv: Iziet

en: Results
lv: Rezultāti

en: Match
lv: Atbilst

en: Changed
lv: Labots

en: Join
lv: Pievienoties

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Join group
lv: Pievienoties grupai

en: Leave group
lv: Pamest grupu

en: Language code
lv: Valodas kods

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: My account
lv: Mans konts

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Minimal
lv: Minimāls

en: Reference for usage, configuration, and modules.
lv: Atsauce lietošanai, konfigurācijai un moduļiem.

en: Build a custom site without pre-configured functionality. Suitable for advanced users.
lv: Izveidojiet pielāgotu vietni bez iepriekš konfigurētas funkcionalitātes. Piemērots pieredzējušiem lietotājiem.
