MesPronos (8.x-1.0-alpha12) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Logo
or: ପ୍ରତୀକ

en: Log out
or: ଲଗ ଆଉଟ

en: Language code
or: ଭାଷା ସଂକେତ
