MesPronos (8.x-1.0-alpha12) - en to sl translation catalogue (31 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Groups
sl: Skupine

en: Group
sl: Skupina

en: Remove
sl: Odstrani

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Import
sl: Uvozi

en: Label
sl: Oznaka

en: Help
sl: Pomoč

en: View
sl: Prikaži

en: Statistics
sl: Statistika

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Authored by
sl: Avtor

en: Send
sl: Pošlji

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Log out
sl: Odjavi se

en: Results
sl: Rezultati

en: Language code
sl: Koda jezika

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: My account
sl: Moj račun

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča
