MesPronos (8.x-1.0-alpha12) - en to ta translation catalogue (40 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Groups
ta: குழுமம்

en: Group
ta: குழுமம்

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Date
ta: தேதி

en: Reset
ta: மீளமை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Help
ta: உதவி

en: Archive
ta: பெட்டகம்

en: View
ta: பார்

en: Visible
ta: பார்க்கக்கூடிய

en: Statistics
ta: புள்ளிவிபரங்கள்

en: User
ta: பயனர்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: All
ta: எல்லா

en: Page
ta: பக்கம்

en: Logo
ta: இலட்சினை

en: Authored by
ta: எழுத்தாளர்

en: Send
ta: அனுப்புக

en: Day
ta: நாள்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: ‹ previous
ta: ‹ முந்திய

en: next ›
ta: அடுத்த ›

en: Log out
ta: வெளியேறு

en: Results
ta: முடிவுகள்

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Language code
ta: மொழி குறிமுறை

en: « first
ta: « முதல்

en: last »
ta: கடைசி »

en: My account
ta: என் கணக்கு

en: Dashboard
ta: முகப்பு பெட்டகம்

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: Minimal
ta: குறைந்தது
