MesPronos (8.x-1.0-alpha12) - en to ur translation catalogue (26 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Groups
ur: گروپس

en: Group
ur: گروپ

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Date
ur: تاریخ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Label
ur: عنوان

en: Help
ur: مدد

en: Archive
ur: آرکائیو

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Logo
ur: لوگو

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
