MesPronos (8.x-1.0-alpha13) - en to be translation catalogue (44 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Groups
be: Групы

en: Group
be: Група

en: Remove
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Import
be: Імпарт

en: Label
be: Подпіс

en: Help
be: Дапамога

en: Archive
be: Архіў

en: View
be: Праглядзець

en: Visible
be: Бачна

en: Teaser
be: Цвялілка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Statistics
be: Статыстыка

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Logo
be: Лагатып

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Send
be: Адаслаць

en: Day
be: Дзень

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Log out
be: Выйсці

en: Results
be: Вынікі

en: Match
be: Супадаць

en: Apply
be: Ужыць

en: Language code
be: Код мовы

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: My account
be: Мой рахунак

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: Minimal
be: Мінімальны

en: Reference for usage, configuration, and modules.
be: Сувязі для выкарыстання, наладаў і модуляў.

en: see details
be: больш падрабязна
