MesPronos (8.x-1.0-alpha13) - en to ht translation catalogue (15 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Date
ht: Dat

en: Name
ht: Non

en: Help
ht: Èd

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: Changed
ht: Chanje

en: Apply
ht: Aplike

en: Language code
ht: Kòd lang lan

en: My account
ht: My account (AK)

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
