MesPronos (8.x-1.0-alpha13) - en to os translation catalogue (15 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Group
os: Къорд

en: Remove
os: Схаф

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: Label
os: Нысан

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: View
os: Фенд

en: Visible
os: Зыны
