MesPronos (8.x-1.0-alpha14) - en to cs translation catalogue (50 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Groups
cs: Skupiny

en: Group
cs: Skupina

en: Remove
cs: Odstranit

en: Date
cs: Datum

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Help
cs: Nápověda

en: Archive
cs: Archiv

en: Visible
cs: Viditelné

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Statistics
cs: Statistiky

en: User
cs: Uživatel

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Points
cs: Body

en: Page
cs: Stránka

en: Authored by
cs: Autor

en: Send
cs: Poslat

en: Desc
cs: Sestupně

en: Group name
cs: Název skupiny

en: Day
cs: Den

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Log out
cs: Odhlásit

en: Results
cs: Výsledky

en: Match
cs: Odpovídá

en: Changed
cs: Změněno

en: Join
cs: Připojit se

en: Apply
cs: Použít

en: Join group
cs: Připojit se ke skupině

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: My account
cs: Můj účet

en: Offset
cs: Posun

en: Dashboard
cs: Ovládací panel

en: Finished with an error.
cs: Dokončeno s chybou.

en: Leave
cs: Opustit

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění

en: Minimal
cs: Minimální

en: Reference for usage, configuration, and modules.
cs: Odkaz na způsob používání, konfigurace a modulů.

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
