MesPronos (8.x-1.0-alpha14) - en to cy translation catalogue (34 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Groups
cy: Grwpiau

en: Remove
cy: Symud

en: Date
cy: Dyddiad

en: Reset
cy: Ailosod

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Help
cy: Cymorth

en: Visible
cy: Gweledig

en: Teaser
cy: Rhagflas

en: Statistics
cy: Ystadegaeth

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: All
cy: I gyd

en: Page
cy: Tudalen

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Send
cy: Anfon

en: Day
cy: Dyddiad

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: ‹ previous
cy: < blaenorol

en: next ›
cy: nesaf >

en: Log out
cy: Allgofnodi

en: Results
cy: Canlyniadau

en: Apply
cy: Ceisio

en: « first
cy: Cyntaf

en: last »
cy: olaf >>

en: My account
cy: Fy nghyfrif

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
