MesPronos (8.x-1.0-alpha14) - en to mg translation catalogue (11 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Groups
mg: Vondrona

en: Group
mg: Vondrona

en: Remove
mg: Esory

en: Help
mg: Fanampiana

en: Teaser
mg: Famintinana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Log out
mg: Fivoahana

en: Dashboard
mg: Takela fitantanana
