MesPronos (8.x-1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Details
hu: Részletek

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: Ranking
hu: Rangsor

en: Bet
hu: Tipp
