MesPronos (8.x-1.0-alpha9) - en to dz translation catalogue (24 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: View
dz: སྟོན་

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Logo
dz: ལས་རྟགས།

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: Log in
dz: ནང་བསྐྱོད།

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: Log out
dz: ཕྱིར་བསྐྱོད་

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »

en: My account
dz: ངེའི་རྩིས་ཐོ་
