MesPronos (8.x-1.0-alpha9) - en to fi translation catalogue (54 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Groups
fi: Ryhmät

en: Group
fi: Ryhmä

en: Remove
fi: Poista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Import
fi: Tuo

en: Label
fi: Tunnus

en: Help
fi: Ohje

en: Archive
fi: Arkisto

en: View
fi: Näytä

en: Visible
fi: Näkyvissä

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Created
fi: Luotu

en: Page
fi: Sivu

en: Group ID
fi: Ryhmän ID

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Send
fi: Lähetä

en: Members
fi: Jäsenet

en: Group name
fi: Ryhmän nimi

en: My groups
fi: Omat ryhmät

en: Day
fi: Päivä

en: Log in
fi: Kirjaudu sisään

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Log out
fi: Kirjaudu ulos

en: Team
fi: Tiimi

en: Teams
fi: Tiimit

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Join
fi: Liity

en: Add Group
fi: Lisää ryhmä

en: Join group
fi: Liity ryhmään

en: Leave group
fi: Lähde ryhmästä

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: My account
fi: Oma käyttäjätilini

en: Creator
fi: Luoja

en: Dashboard
fi: Työpöytä

en: Finished with an error.
fi: Valmistui virheen kanssa.

en: Leave
fi: Poistu

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila

en: Add Team
fi: Lisää tiimi

en: Minimal
fi: Minimaalinen

en: Edit my account
fi: Muokkaa käyttäjätiliäni

en: Reference for usage, configuration, and modules.
fi: Viittaus käyttöä varten, asetuksille ja moduuleille.

en: Master
fi: Isäntä

en: Build a custom site without pre-configured functionality. Suitable for advanced users.
fi: Rakenna kustomoitu sivusto ilman etukäteen asetettuja asetuksia. Sopiva edistyneille käyttäjille.
