MesPronos (8.x-1.0-alpha9) - en to ga translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Remove
ga: Bain

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: View
ga: Féach ar

en: Statistics
ga: Statisticí

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Day
ga: Lá

en: Log in
ga: Logáil isteach

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Log out
ga: Logáil amach

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »

en: Dashboard
ga: Deais
