MesPronos (8.x-1.0-alpha9) - en to jv translation catalogue (33 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Delete
jv: Busak

en: Groups
jv: Kelompok

en: Group
jv: Grup

en: Remove
jv: Buwang

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Import
jv: Ngimpor

en: Label
jv: Judul

en: Help
jv: Pitulungan

en: View
jv: Tampilan

en: Visible
jv: Kétok

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Statistics
jv: Statistik

en: Created
jv: Digawé

en: Page
jv: Kācā

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Details
jv: Lengkapé

en: Send
jv: Kirim

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Day
jv: Dina

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Log out
jv: Metu log

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: My account
jv: Akunku

en: Dashboard
jv: Dasbor

en: Reference for usage, configuration, and modules.
jv: Referénsi kanggo fungsi kagunan, konfigurasi lan modul.

en: Asc
jv: Urut Maju
