MesPronos (8.x-1.0-alpha9) - en to te translation catalogue (31 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Groups
te: సమూహాలు

en: Group
te: సమూహం

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Label
te: లేబుల్

en: Help
te: సహాయం

en: View
te: చూడు

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Page
te: పేజీ

en: Logo
te: చిహ్నం

en: Details
te: వివరాలు

en: Send
te: పంపించు

en: Group name
te: గుంపు పేరు

en: Day
te: రోజు

en: Log in
te: ప్రవేశించు

en: Stats
te: గణాంకాలు

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Log out
te: నిష్క్రమించు

en: Language code
te: భాషా సంకేతం

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: My account
te: నా ఖాతా
