MesPronos (8.x-1.0-alpha14) - en to ka translation catalogue (30 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Date
ka: თარიღი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Label
ka: სათაური

en: Help
ka: დახმარება

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Logo
ka: ლოგო

en: Group ID
ka: ჯგუფის ID

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Day
ka: დღე

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Log out
ka: გამოსვლა

en: Results
ka: შედეგები

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
