Message (8.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (28 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Text
hy: Տեքստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է

en: Add another item
hy: Ավելացնել ևս մեկը

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: « first
hy: « առաջինը

en: Field settings
hy: Դաշտի պարամետրեր

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Machine-readable name
hy: Մեքենայաընթեռնելի տվյալների անունը:

en: Author name
hy: Հեղինակի անունը

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը

en: Weight for row @number
hy: Տողի քաշը @number
