Message (8.x-1.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (49 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Author
sk: Autor

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Enabled
sk: Povolené

en: Message
sk: Správa

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Page
sk: Strana

en: Message text
sk: Text správy

en: Desc
sk: Zostupne

en: Arguments
sk: Argumenty

en: Template
sk: Šablóna

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Messages
sk: Správy

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Node title
sk: Nadpis

en: Days
sk: Dni

en: Date created
sk: Dátum vytvorenia

en: Quota
sk: Kvóta

en: Apply
sk: Použiť

en: Add another item
sk: Pridať ďalšiu položku

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: Field settings
sk: Nastavenie poľa

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Created on
sk: Vytvorené

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov

en: Author name
sk: Meno autora

en: Message settings
sk: Nastavenia správy

en: Delete selected content
sk: Odstrániť zvolený obsah

en: Deleted @count posts.
sk: Vymazaných @count príspevkov.

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
sk[0]: Naozaj chcete odstrániť túto položku?
sk[1]: Naozaj chcete odstrániť tieto položky?
sk[2]: Naozaj chcete odstrániť tieto položky?

en: Full content
sk: Celý obsah

en: Tools that enhance the user interface.
sk: Nástroje na zlepšenie používateľského rozhrania.

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Weight for row @number
sk: Váha riadku @number

en: Asc
sk: Vzostupne

en: With selection
sk: S výberom

en: Edit @language translation for %label
sk: Upraviť preklad @language pre %label
