Message (8.x-1.0-alpha4) - en to is translation catalogue (31 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Author
is: Höfundur

en: Description
is: Lýsing

en: Language
is: Tungumál

en: Enabled
is: Virkt

en: Reset
is: Endursetja

en: Message
is: Skilaboð

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: Text
is: Texti

en: Created
is: Stofnað

en: Page
is: Síða

en: Published
is: Birt

en: Message text
is: Skilaboðatexti

en: Arguments
is: Rök

en: Template
is: Sniðmát

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: Date created
is: Dags stofnað

en: Apply
is: Virkja

en: Add another item
is: Bæta við öðru atriði

en: Language code
is: Tungumálskóði

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: Field settings
is: Svæðastillingar

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
