Message (8.x-1.0-alpha6) - en to az translation catalogue (36 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: Text
az: Mətn

en: Created
az: Yaradıldı

en: Page
az: Səhifə

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Desc
az: azaldın

en: Arguments
az: Arqumentlər

en: Sort by
az: Sırala

en: Messages
az: Mesajlar

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Node title
az: Node başlığı

en: Date created
az: Yaradılma tarixi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Add another item
az: Başqa bir element əlavə edin

en: Language code
az: Dil kodu

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: Field settings
az: Sahə parametrləri

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad

en: Author name
az: Müəllif adı

en: Full content
az: Tam məzmun
