Message (8.x-1.0-alpha6) - en to ca translation catalogue (50 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Author
ca: Autor

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Message
ca: Missatge

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Page
ca: Pàgina

en: Published
ca: Publicat

en: Message text
ca: Text del missatge

en: Arguments
ca: Paràmetres

en: Template
ca: Plantilla

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Messages
ca: Missatges

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Node title
ca: Títol del node

en: Days
ca: Dies

en: Date created
ca: Data creada

en: Apply
ca: Aplica

en: Add another item
ca: Afegeix un altre element

en: Node reference
ca: Referència del node

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Field settings
ca: Paràmetres del camp

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Machine-readable name
ca: Nom llegible per la màquina

en: Author name
ca: Nom de l'autor

en: Published date
ca: Data de publicació

en: Delete selected content
ca: Suprimeix el contingut seleccionat

en: Deleted @count posts.
ca: S'han suprimit @count entrades.

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
ca[0]: Esteu segur de voler suprimir aquest element?
ca[1]: Esteu segur de voler suprimir aquests elements?

en: Full content
ca: Contingut sencer

en: Tools that enhance the user interface.
ca: Eines que milloren la interfície d'usuari.

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Weight for row @number
ca: Pes de la fila @number

en: Master
ca: Mestre

en: With selection
ca: Amb la selecció

en: The message UUID.
ca: L'UUID del missatge.

en: The message language code.
ca: El codi de llengua del missatge.
