Message (8.x-1.0-alpha6) - en to ku translation catalogue (29 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Author
ku: نووسەر

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Message
ku: پەیام

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: Text
ku: دەق

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Page
ku: پەڕە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Date created
ku: بەرواری درووستکردن

en: Add another item
ku: زیادکردنی بڕگەیەکی تر

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: Field settings
ku: ڕیکخستنەکانی خانە

en: Delete selected content
ku: سڕینەوەی ناوەڕۆکی دەسنیشانکراو

en: Deleted @count posts.
ku: @count بڵاوکراوە سڕانەوە.

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
ku[0]: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی ئەم بەشە؟
ku[1]: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی ئەم بەشانە؟

en: Full content
ku: ناوەڕۆکی پڕاوپڕ

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
