Message (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (49 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Text
lt: Tekstas

en: Created
lt: Sukurta

en: Page
lt: Puslapis

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Message text
lt: Žinutės tekstas

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Template
lt: Šablonas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Messages
lt: Žinutės

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Node title
lt: Mazgo pavadinimas

en: Days
lt: Dienos

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Quota
lt: Kvota

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Add another item
lt: Pridėti dar vieną

en: Node reference
lt: Mazgo nurodymas

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Field settings
lt: Laukelio nuostatos

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Created by
lt: Sukurė

en: Created on
lt: Sukurta

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: Delete selected content
lt: Pašalinti pasirinktą turinį

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
lt[0]: Ar tikrai norite pašalinti šį elementą?
lt[1]: Ar tikrai norite pašalinti šiuos elementus?
lt[2]: Ar tikrai norite pašalinti šiuos elementus?

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: Tools that enhance the user interface.
lt: Įrankiai kurie pagerina vartotojo sąsają.

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Weight for row @number
lt: Eilutės @number svoris

en: Message ID
lt: Žinutės ID

en: The unique ID of the message.
lt: Unikalus žinutės ID

en: With selection
lt: Su pasirinktais
