Message (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (46 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Author
lv: Autors

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Message
lv: Ziņojums

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: View
lv: Skatīt

en: Text
lv: Teksts

en: Created
lv: Izveidots

en: Page
lv: Lapa

en: Published
lv: Publicēts

en: Message text
lv: Ziņojuma teksts

en: Desc
lv: Dilst.

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Node title
lv: Satura virsraksts

en: Days
lv: Dienas

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: Message Text
lv: Vēstules teksts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Add another item
lv: Pievienot vēl vienu vienumu

en: Language code
lv: Valodas kods

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Field settings
lv: Lauku iestatījumi

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums

en: Author name
lv: Autora vārds

en: Message template
lv: Vēstules veidne

en: Delete selected content
lv: Dzēst izvēlēto saturu

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
lv[0]: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties dzēst šo ierakstu?
lv[1]: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties dzēst šos ierakstus?

en: Full content
lv: Pilns saturs

en: Tools that enhance the user interface.
lv: Rīki, kas uzlabo lietotāja saskarsni

en: Weight for @title
lv: Svars @title

en: Weight for row @number
lv: Rindas svars @number
