Message (8.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (21 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Author
gu: લેખક

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Message
gu: સંદેશ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Text
gu: લખાણ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Messages
gu: સંદેશાઓ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: « first
gu: પ્રથમ

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Author name
gu: લેખકનું નામ

en: Message template
gu: સંદેશ ઢાંચો
