Message (8.x-1.2) - en to bs translation catalogue (27 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Author
bs: Autor

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Message
bs: Poruka

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Text
bs: Tekst

en: Created
bs: Kreiran

en: Page
bs: Strana

en: Published
bs: Objavljeno

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Arguments
bs: Argumenti

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Messages
bs: Poruke

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Apply
bs: Primjeni

en: Add another item
bs: Dodaj još jednu stavku

en: Node reference
bs: Referenciranje nodova

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »
