Message (8.x-1.4) - en to el translation catalogue (50 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Author
el: Συντάκτης

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Message
el: Μήνυμα

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: Text
el: Κείμενο

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Page
el: Σελίδα

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Message text
el: Κείμενο μηνύματος

en: Desc
el: Φθί

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Arguments
el: Παράμετροι

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Messages
el: Μηνύματα

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Days
el: Ημέρες

en: Date created
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Add another item
el: Προσθήκη ενός ακόμα αντικειμένου

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Field settings
el: Ρυθμίσεις πεδίου

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Created on
el: Δημιουργήθηκε την

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Machine-readable name
el: Μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα

en: Author name
el: Όνομα συγγραφέα

en: Delete selected content
el: Διαγραφή επιλεγμένης ύλης

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
el[0]: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτό το αντικείμενο;
el[1]: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτά τα αντικείμενα;

en: Full content
el: Πλήρες περιεχόμενο

en: Tools that enhance the user interface.
el: Εργαλεία που βελτιώνουν το περιβάλλον εργασίας του χρήστη.

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title

en: Weight for row @number
el: Βάρος για τη γραμμή @number

en: Asc
el: Αύξ

en: With selection
el: Επιλογές ενημέρωσης

en: The message UUID.
el: Το UUID του μηνύματος.

en: The message language code.
el: Ο κωδικός γλώσσας του μηνύματος.
