Message Banner (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Message
sk: Správa

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Red
sk: Červená

en: White
sk: Biela

en: Gray
sk: Odtiene šedej

en: Green
sk: Zelená

en: Black
sk: Čierna
