Message Banner (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Message
da: Meddelelse

en: Settings
da: Indstillinger

en: Red
da: Rød

en: White
da: Hvid

en: Gray
da: Grå

en: Green
da: Grøn

en: Black
da: Sort
