Message Banner (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Message
hu: Üzenet

en: Settings
hu: Beállítások

en: Red
hu: Vörös

en: White
hu: Fehér

en: Gray
hu: Szürke

en: Green
hu: Zöld

en: Black
hu: Fekete

en: Enable banner
hu: Banner engedélyezése
