Message Banner (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Message
id: Pesan

en: Settings
id: Pengaturan

en: Red
id: Merah

en: White
id: Putih

en: Gray
id: Abu-abu

en: Green
id: Hijau

en: Black
id: Hitam
