Message Banner (8.x-1.2) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: Message
es: Mensaje

en: Settings
es: Configuración

en: Red
es: Rojo

en: White
es: Blanco

en: Gray
es: Gris

en: Green
es: Verde

en: Black
es: Negro
