Message Banner (8.x-1.2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Message
kk: Хабарлама

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Gray
kk: Сұр

en: Black
kk: Қара
