Message Banner (8.x-1.2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Message
th: ข้อความ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Red
th: แดง

en: Gray
th: สีเทา

en: Green
th: เขียว

en: Black
th: สีดำ
