Message Banner (8.x-1.2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Message
tr: İleti

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Red
tr: Kırmızı

en: White
tr: Beyaz

en: Gray
tr: Gri

en: Green
tr: Yeşil

en: Black
tr: Siyah
